Przejdź do treści

Stretching (rozciąganie)

  • przez

O zajęciach

Zapraszamy na zajęcia rozciągające i rozluźniające wszystkie partie naszego ciała. Rozciąganie przeznaczone dla każdego, kto chce uelastycznić swoje ciało, a także rozluźnić najbardziej spięte mięśnie. Rozciągnięte ciało jest smuklejsze.

Na stretchingu pracujemy, w bardzo spokojny sposób, nad świadomością własnego ciała, wyciszamy je i staramy zrelaksować. To godzina nie tylko dla Twojego ciała, ale i umysłu.

Włącz rozciąganie do Twojego planu treningowego. Dobrze wykonany stretching poprawia ukrwienie mięśni, czego rezultatem jest lepsze ich odżywianie i dotlenienie, dzięki temu mięśnie szybciej się regenerują.

Stretching polecamy także wszystkim spędzającymi dużo czasu w pozycji siedzącej (np. wykonującymi pracę biurową przed komputerem). Podczas treningu pozwolisz odpocząć i rozkurczyć się mięśniom karku i  kręgosłupa.

Dla kogo jest stretching?

Dla każdego (zarówno dla osóbpoczątkujących, jak również dla wytrenowanych; również dla kobiet w
ciąży z pominięciem pozycji z leżeniem na brzuchu)

Czego potrzebujesz?

Wygodne ubranie, mata do ćwiczeń (albo dywanik), woda

Zajęcia rozciągania online – dostępne video

  • Stretching #1 (50 minut)
Instruktor streching - Justyna Senger

Instruktor stretching - Justyna Senger

Instruktor fitness, Pilates, Zumba Fitness, Strong by Zumba oraz trener personalny. Ukończyła gdańską AWFiS na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Fizjoterapię. Prowadzenie zajęć to jej wielka pasja, którą ciągle doskonali, pogłębiając wiedzę z zakresu pracy nad ludzkim ciałem oraz różnymi formami treningu. Przeczytaj więcej o Justynie