Przejdź do treści

Płaski brzuch

  • przez

O zajęciach

Zajęcia są nakierowane na wzmocnienie mięśni brzucha oraz innych mięśni posturalnych takich jak mięśnie grzbietu i pośladków. Płaski brzuch to doskonały trening dla każdego, kto chce wymodelować ciało i zredukować tkankę tłuszczową, bez względu na poziom zaawansowania trenującego.

Ćwiczenia poprzedzone są dynamiczną rozgrzewką. Część główna składa się z kilkunastu ćwiczeń, mających na celu wzmocnienie: mięśnia prostego brzucha, mięśni skośnych brzucha oraz głębokich mięśni stabilizujących.

Aby wziąć udział w zajęciach online płaski brzuch nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, trenujemy aerobowo z obciążeniem własnego ciała – jest to jeden z najbardziej efektywnych treningów.

Dla kogo jest płaski brzuch?

Dla każdego (zarówno dla osób początkujących, jak również dla wytrenowanych)

Czego potrzebujesz?

Wygodne ubranie, mata do ćwiczeń (albo dywanik), woda

Płaski brzuch online – dostępne video

  • Płaski brzuch #1 (40 minut)
Instruktor streching - Justyna Senger

Instruktor - Justyna Senger

Instruktor fitness, Pilates, Zumba Fitness, Strong by Zumba oraz trener personalny. Ukończyła gdańską AWFiS na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Fizjoterapię. Prowadzenie zajęć to jej wielka pasja, którą ciągle doskonali, pogłębiając wiedzę z zakresu pracy nad ludzkim ciałem oraz różnymi formami treningu. Przeczytaj więcej o Justynie