Przejdź do treści

Martyna Winkelmann

  • przez

Swoją przygodę  z tańcem zaczęła od hip-hopu i tańca w formacji street dance w Gdańsku. Jednak w 2011 roku po warsztatach z DHQ Shisha & DHQ AAxxia obudziła się niej miłość do dancehallu, która trwa do dziś. Jest certyfikowanym instruktorem fitness oraz stretching. Członkini formacji So!Dancehall trenującej pod okiem Izu Berendt.

Jej przygoda z twerkiem zaczęła się jakieś 6 lat temu i od tego czasu Dancehall Queen Style & Twerk – to zdecydowanie jej największa miłość i pasja, na którą poświęca swój czas wolny. We wrześniu 2016 prowadziła Warsztaty Twerk w Chorwacji.

Aktywnie tworzy oprawę eventów oraz projektów twerkowych. Regularnie prowadzi zajęcia dancehall/twerk/sexy dance na terenie Pomorza. W lutym 2017 założyła formację Twerk Queens i pod jej twerkową opieką dziewczyny biorą również udział w nagrywkach, pokazach i występach scenicznych. W sierpniu 2017 roku zdobyła tytuł DHQ na contescie w Molotece (Gdańsk). W czerwcu 2019 doszłam do TOP 5 w kat. dancehall queen na Wicked Weekend. Swój warsztat taneczny szkoliła i nadal szkoli u instruktorów z Polski i zza granicy. Stawia na progres i ciągły rozwój.

Jest również tancerką sceniczną – ma na swoim koncie występy podczas koncertów, m.in. z TEDE, Nowatorem, Splitseconds S2 z Holandii, liczne pokazy, współpracuje w zakresie tanecznej obstawy eventów z klubami z Polski i zza granicy.

Zajęcia prowadzone przez Martynę